MÖBLER / Bord / Salongsbord 11154478
nr 1115 4478
Salongsbord
Rokokostil, längd: 102 cm, djup: 52 cm, höjd: 76 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 19 juni 2017
kl 18:54:21
200 kr
500 kr
800 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
1.000 kr